HAKKIMIZDA

Hasaydınlar Otomotiv

Uzun yıllardır, HASAYDINLAR OTOMOTİV; kullanılmış kamyonlar, römorklar ve çekici alım satımında gerçek uzmandır.

Galerimizde, en iyi kamyon markalarından bir tanesini satın almak için doğru yerdesiniz: DAF, Volvo, Renault, MAN, Scania, Mercedes, Ford ve IVECO.

Her markanın, diğer kamyon markalarına göre kendine has güçlü yönleri ve kendine has özellikleri var. Kamyonlarımız lojistikten, hafriyata, tanker taşımacılığından Uluslararası taşımalara kadar farklı müşterilerimize satılıyor. Bu nedenle, stoklarımızda bütün kamyon markalarını, tüm model yıllarını ve bütçenize uygun fiyatlarda bulabilirsiniz!

Ve yine İkinci el yarı römorklar HASAYDINLAR OTOMOTİV ’de satılmaktadır. Krone, Tırsan, Schmitz, Fruehauf, Kassböhrer veya başka bir yarı römork markası arıyorsanız, bizim stoklarımızda bulabilirsiniz. uygun fiyatlı yarı römorklarımız, şirketiniz için hızlı bir şekilde daha iyi bir yatırım getirisi sağlayacaktır. İkinci el yarı römork stokları arasında kapalı römorklar, kayar perdeli römorklar, sal açık, tank, silobaz, damper ve Frigofirik römorklar bulunmaktadır. Kullanılmış römorkları sıkça satın alıyoruz ve bu da çok iyi fiyatlar vermemizi sağlıyor.

Satış Yönetmenlerimiz

  • Kalite
  • Güven
  • Uygun Fiyat
RANDEVU AL
Randevu al
HASAYDINLAR
Merhaba, beğendiğiniz aracı görüntülü olarak görmek için WhatsApp üzerinden randevu alabilirsiniz.